Virágküldés Nyíregyháza - Tulipa Virágüzlet - Tulipa Virágház

Virágküldő szolgálat 4400 Nyíregyháza, Bottyán János u. 10.

Nyitva tartás:
Hétfő - Péntek: 7:00-17:00
Szombat: 7:00-13:00
Vasárnap: -

• virágküldés Nyíregyháza
  • cserepes dísznövények
  • Virágkompozíciók, vágott és cserepes virágok értékesítése
  • vágott virágok
  • Megemlékezés helyszínének díszítése
  • kegyeleti koszorúk, készítmények
  • díszcsomagolás
  • ajándékcsokrok
  • Esküvok teljesköru dekorálása: menyasszonyi csokor, autódísz, koszorúslány és dobó csokor, kitűző.
  • temetésre koszorúk, sírcsokrok, urna- és koporsódíszek készítése és kiszállítása.

Tulipa Virágüzlet nagyobb térképen való megjelenítése

Virágküldés Nyíregyháza - Tulipa Virágüzlet

A Kft nyíregyházi "Zrínyi" virágüzlete, a Virág A Vlágba virágküldő szolgálat tagjaként Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében egyedüliként működtet belföldi és nemzetközi virágküldő szolgálatot.

Ha Önhöz külföldről vagy belföldről virágküldemény érkezik, szinte biztos lehet benne, hogy azt munkatársaink készítik és kézbesítik, hiszen a virágküldés Nyíregyháza területén a mi egyik legdédelgetettebb szakterületünk. Ha pedig Ön szeretné barátait, szeretteit, üzletfeleit virágküldeménnyel meglepni, akkor forduljon bizalommal hozzánk, hiszen a jól szervezett nemzetközi hálózatnak köszönhetően biztosíthatjuk arról, hogy küldeménye a világ minden pontján időben megérkezik.

A Tulipa Kft. 1991-ben alakult holland és magyar befektetői tőke együttműködésével, mára azonban teljesen magyar érdekeltségű, dinamikusan fejlődő családi vállalkozásként működik.

Cégünk megalakulása óta foglalkozik cserepes dísznövények és holland virághagyma importjával, illetve ezek és a saját kertészetünkben megtermelt vágott virág és cserepes dísznövény kis- és nagykereskedelmi értékesítésével. A kereskedelmi tevékenységünk fontos részét képezi a saját hajtatású, illetve nevelésű egynyári virágpalánták és balkonnövények értékesítése.

A Tulipa Kft. hangsúlyt fektet az igényes kertkultúra elterjesztésére, legsikeresebb tevékenységei közé tartozik a köztéri parkok építése és fenntartása, családi házak parkjainak kialakítása és tetőkertek létesítése.

A Tulipa Kft. büszke arra, hogy a Gödöllői Királyi Kastély pálmaházának teljes körű rekonstrukcióját saját beruházásban végezte el, és hosszútávú bérleti szerződés keretében a műemléki védettség alatt álló pálmaházat eredeti funkciójának megfelelően működteti.